image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Časté otázky > Cena klimatizace s montáží

Cena klimatizace s montážíCena klimatizace s montáží.

Celková cena, kterou zaplatíte za pořízení nové klimatizace, se skládá z ceny klimatizace, dále z ceny použitého materiálu, jako jsou chladírenské potrubí, kabeláž, odvod kondenzátu od vnitřní jednotky, doplnění chladiva (jeli třeba), konzole či podklady, silentbloky pod venkovní jednotku a další drobný materiál. Další součástí celkové ceny jsou montážní práce, doprava a DPH. 
Jak je vidět, celková cena klimatizace se skládá s poměrně hodně položek a u každé instalace je použito jiné množství.
Mnohdy při hledání „ceny klimatizace s montáží" najdete na internetu ceny „s montáží," avšak malým písmem pod tím bude napsáno, že vám podle skutečnosti bude vyúčtováno tolik toho a tolik onoho. Ale to přece nechcete! Vy chcete znát cenu dopředu, aby jste nekupovali, tak říkajíc „zajíce v pytli."
U mě po vyplnění kontaktního formuláře vás kontaktuji já osobně a nebo obchodní zástupce. A na základě získaných informací přes telefon, email, nebo osobní schůzky vytvoříme nabídku. Nabídky, které předkládáme našim zákazníkům, jsou konečné, obsahují cenu klimatizace a cenu montáže a materiálu. V této položce „cena montáže a materiálu" bývá zahrnuto vše potřebné k montáži včetně dopravy a konzolí není-li uvedeno jinak.
 

Naše cena klimatizace s Montáží 

Zajímá vás orientační cena klimatizace s montáží? No pojďme se se tomu chvilku věnovat. A i když si zvolíme nějakou základní jednoduchou montáž, tak zdaleka není otázka vyřešena, protože klimatizací je obrovský výběr. 
Pro představu u mě pořídíte klimatizaci s montáží od 24 tisíc korun s montáží a DPH, například Haier Tundra nebo Samsung A35. Tyto klimatizace jsou nízkorozpočtové řešení kvalitních značek. I přesto však se vyznačují nižší účinností, lehce zvýšenou hlučností a nízkou výbavou. Klimatizace Samsung AR35 je dokonce bez Wifi modulu, který nelze ani dokoupit.  
Nejprodávanější klimatizace se pak pohybují kolem 35 tisíci korunami  s montáží a DPH. Mezi tyto klimatizace patří například Haier Flaxis Plus a Samsung WindFree Comfort. U těchto klimatizací je opravdu nedostižný poměr „cena/výkon," proto jsou velmi žádané.
Dále hodně oblíbené pro svojí extrémně vysokou kvalitu jsou klimatizace Mitsubishi. Avšak už základní jednotky Mitsubishi kompaktní MSZ-AP patří do cenové relace od 45 tisíc korun s montáží a DPH, podotýkám jejich výbava tichost a účinnost je na velmi slušné úrovni a ač se to nezdá, poměr „cena/výkon" je také na dobré úrovni. 
 
Prohlídněte si klimatizace, které nabízím a kontaktujte mě, rád vám osobně, nebo obchodní zástupce, vytvoříme nabídku na míru.