image

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Klimatizace > Klimatizace Mitsubishi

Klimatizace Mitsubishi

Klimatizace Mitsubishi: Výkon a inovace pro váš komfort

Proč zvolit klimatizace Mitsubishi?

Mitsubishi Electric, přední jméno v oblasti klimatizací, představuje ideální spojení výkonu, efektivity a trvanlivosti. Nabízíme rozmanitou škálu Mitsubishi klimatizačních systémů, které jsou navrženy tak, aby vyhověly potřebám jak domácností, tak komerčních prostor.


Zobrazeny 3 položky
Zobrazeny 3 položky

Klimatizace Mitsubishi, pokročilá technologie pro maximální pohodlí

Mitsubishi se pyšní nejnovějšími technologickými inovacemi. Příkladem je 3D I-see senzor, který efektivně detekuje osobní přítomnost a reguluje provoz zařízení pro optimální komfort. Tyto systémy také nabízejí pokročilé funkce, jako je ultra-tichý provoz a vysoce účinná filtrace vzduchu, což zajišťuje nejen příjemnou teplotu, ale i čistý a zdravý vzduch v místnosti.

Energetická účinnost a ekologický přístup klimatizací Mitsubishi

Ekologie a energetická účinnost jsou pro klimatizace Mitsubishi klíčové. Většina modelů využívá invertorovou technologii, která minimalizuje spotřebu energie a snižuje environmentální dopady, zatímco současně zvyšuje komfortní pocit uživatelů.

Klimatizace Mitsubishi - design, který se hodí kamkoliv

Nabízíme modely klimatizací Mitsubishi, které se snadno začlení do každého interiéru díky jejich modernímu a elegantnímu designu. Ať už potřebujete řešení pro malé byty nebo rozsáhlé kancelářské prostory, Mitsubishi nabízí flexibilní a esteticky příjemné možnosti, které splní všechna vaše očekávání.

Odborná instalace a spolehlivý servis

Naši technici, kteří mají školení přímo od výrobce, zajistí, že vaše nová klimatizační jednotka bude instalována rychle, efektivně a s minimálními potížemi. Kromě toho nabízíme pravidelný servis a údržbu, abychom zajistili, že vaše zařízení bude fungovat na nejvyšší možné úrovni po dlouhou dobu.

Klimatizace Mitsubishi, ideální klima po celý rok

Zvolte klimatizaci Mitsubishi pro svůj domov nebo kancelář a vychutnejte si ideální klima po celý rok. Kontaktujte nás pro další informace nebo si vyberte klimatizaci v našem katalogu

 

Kromě funkce chlazení mohou tedy klimatizace dále:

  • Vytápět
  • Čistit vzduch
  • Odvlhčovat
  • Přisávat čerstvý vzduch z venku
  • Mít funkci ventilátoru

Bezesporu je snižování teploty a s tím spojené vlhkosti stále tím největším benefitem, který instalací klimatizace získáme. Ale i na další funkce je potřeba brát zřetel. Jsme si jisti, že zákazníci velice ocení i účinnou filtraci vzduchu od všech možných alergenů, jako je prach apod. Kdo by totiž nechtěl dýchat naprosto čerstvý vzduch a ušetřit si tak nejrůznější nepříjemnosti, které nám alergeny mohou způsobit?

A co teprve skutečnost, že si klimatizací můžeme i vytopit celou místnost? Zdá se vám to jako něco nesmysluplného? Přesvědčíme vás o opaku. Klimatizace totiž funguje na stejném principu přečerpávání tepla jako tepelné čerpadlo. Stačí tedy, aby byla klimatizační jednotka vybavena reverzním chodem k chlazení. V takovém případě ji pak lze opravdu použít ke zvyšování teploty. Možná vás překvapí, že běžné klimatizace dokáží vytopit vnitřní prostory až do -15°C venkovního mrazu. Klimatizace, které jsou optimalizované pro režim tepelného čerpadla, jsou v tomto ohledu schopny topit dokonce až do -25°C.