image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Další služby

Další služby

Pro své zákazníky chceme to nejlepší, proto nabízíme komplexní služby v oblasti klimatizací a čerpadel. Náš zkušený tým odborníků vám poradí s výběrem toho nejvhodnějšího řešení. Tím pro nás ale naše spolupráce pouze začíná.

Našim zákazníkům dále nabízíme:

Montáž klimatizace / montáž tepelného čerpadla

Vámi vybranou klimatizaci/tepelné čerpadlo přijedeme v předem dohodnutém termínu namontovat. Díky našemu profesionálnímu týmu si můžete být jisti, že instalace proběhne v co nejkratší možné době a bude provedena naprosto precizně. Naši technici vám ukáží obsluhu daného zařízení a jsou připraveni vám zodpovědět vaše otázky.

Servis

Každé zařízení, které se používá, potřebuje čas od času servis. Klimatizace a tepelná čerpadla nejsou výjimkou. Máte jakýkoli problém, s nímž si nevíte rady? Ozvěte se nám, my ho za vás vyřešíme. Servis poskytujeme na všechny značky klimatizací a čerpadel, které prodáváme. Servisujeme i zařízení, která nebyla zakoupena u nás.

Revize a kontroly

Chcete-li předcházet poškození a následným opravám vašeho zařízení, doporučujeme vám využít naší nabídky pravidelných kontrol a revizí. Tato naše služba vám může ve výsledku ušetřit mnoho vašich financí a času. Revize provádíme pro všechny typy klimatizací, tepelných čerpadel a dalších chladících zařízení.