image

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Klimatizace > Klimatizace Samsung

Klimatizace Samsung

Klimatizace Samsung jsou špičkou ve svém oboru. Mimo jiné přináší do světa klimatizací novinku v podobě Wind-Free technologie. Tato technologie zajišťuje, že chladný vzduch je distribuován rovnoměrně po celém prostoru. Nedochází tak k šíření chladného vzduchu v jednom proudu. Klimatizace Samsung jsou navíc naprosto tichými společníky. Kompresor je totiž vybaven tlumící jednotkou s dvojitou trubicí. Můžete tedy zapnout klimatizaci kdykoli, nebude vás nikdy rušit. Součástí klimatizace Samsung Wind-Free je také filtr Easy Filter Plus. Díky tomuto filtru, který je umístěn na vnější straně pro snadné vyjmutí a čištění, je udržován tepelný výměník čistý. A my tak dýcháme v místnosti naprosto čistý vzduch zbavený všech nebezpečných nečistot.

Opomenout nesmíme ani na další výhody těchto luxusních klimatizací, jako je bezkonkurenčně nejtišší provoz vnitřní jednotky a jedinečný kruhový chod v rozsahu 360o, což zařídí požadovanou teplotu opravdu v celé místnosti. Každý uživatel také zajisté ocení nízké provozní náklady této klimatizace. Napomáhá tomu kromě jiného senzor pohybu, díky kterému se klimatizace automaticky vypíná, resp. zapíná. I klimatizace Samsung lze využít jako tepelná čerpadla. S klimatizacemi Samsung tedy šetříte své finance po celý rok.

Nahlédněte do našeho katalogu a zjistěte, jaká klimatizace značky Samsung je pro vás tou nejlepší.

Více textu


Zobrazeno 5 položek
 • Samsung AR35

  Výbava
  žádná
  Nízká cena
  Ano
  Účinost chlazení
  A++
  Účinost vytápění
  A+

  klimatizace Samsung AR35
 • Samsung Cebu

  Výbava
  nižší střední
  Účinost chlazení
  A++
  Účinost vytápění
  A+

  Klimatizace Samsung Cebu
 • Samsung WindFree Comfort

  Výbava
  střední
  Doporučujeme
  Ano
  Účinost chlazení
  A++
  Účinost vytápění
  A+

  klimatizace Samsung WindFree Comfort
 • Samsung WindFree Avant

  Výbava
  střední
  Účinost chlazení
  A++
  Účinost vytápění
  A++

  klimatizace Samsung WindFree Avant
 • Samsung WindFree Elite

  Výbava
  vysoká
  Pro náročné
  Ano
  Účinost chlazení
  A+++
  Účinost vytápění
  A+++

  klimatizace Samsung WindFree Elite
Zobrazeno 5 položek

Kromě funkce chlazení mohou tedy klimatizace dále:

 • Vytápět
 • Čistit vzduch
 • Odvlhčovat
 • Přisávat čerstvý vzduch z venku
 • Mít funkci ventilátoru

Bezesporu je snižování teploty a s tím spojené vlhkosti stále tím největším benefitem, který instalací klimatizace získáme. Ale i na další funkce je potřeba brát zřetel. Jsme si jisti, že zákazníci velice ocení i účinnou filtraci vzduchu od všech možných alergenů, jako je prach apod. Kdo by totiž nechtěl dýchat naprosto čerstvý vzduch a ušetřit si tak nejrůznější nepříjemnosti, které nám alergeny mohou způsobit?

A co teprve skutečnost, že si klimatizací můžeme i vytopit celou místnost? Zdá se vám to jako něco nesmysluplného? Přesvědčíme vás o opaku. Klimatizace totiž funguje na stejném principu přečerpávání tepla jako tepelné čerpadlo. Stačí tedy, aby byla klimatizační jednotka vybavena reverzním chodem k chlazení. V takovém případě ji pak lze opravdu použít ke zvyšování teploty. Možná vás překvapí, že běžné klimatizace dokáží vytopit vnitřní prostory až do -15°C venkovního mrazu. Klimatizace, které jsou optimalizované pro režim tepelného čerpadla, jsou v tomto ohledu schopny topit dokonce až do -25°C.