image

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Klimatizace

Klimatizace

Klimatizace máme od pradávna spojené s teplými letními dny, díky jejich nejrozšířenější funkci, kterou je chlazení. Už dávno ale klimatizace nejsou jen chladícími zařízeními. Díky vývoji technologií se z klimatizací, neboli z tepelných čerpadel vzduch-vzduch stala multifunkční zařízení pro domácnosti a firmy. U nás si vyberete klimatizace do domu, klimatizace do bytu i klimatizace do kanceláře. Jaké značky klimatizací nabízíme, můžete nalézt v našem katalogu a na nejčastěji kladené otázky najdete odpovědi ZDE


 • Klimatizace Haier

  Klimatizace Haier představují úsporné řešení chlazení vašeho bytu, domu či jiných prostor. Kromě chladného vzduchu vám zaručují také zcela čistý vzduch bez bakterií a alergenů, po čemž zajisté touží každý z nás. Klimatizace Haier jsou navrženy tak, aby byly nenápadným, ale přesto elegantním doplňkem vašeho interiéru. Navíc jsou opravdu tiché (hlučnost je naměřena již od 16dB). Vnitřní jednotky jsou doplněny LCD displejem pro snazší ovládání. Mezi klimatizacemi značky Haier nalezneme jak modely jednodušší, které bezpečně udrží požadovaný komfort, tak i ty nejmodernější, které uspokojí i náročnějšího zákazníka. Některé druhy klimatizací Haier jsou doplněny senzorem pohybu, díky němuž už nikdy nebude proudit vzduch z klimatizace přímo na vás. Klimatizace Haier jsou dodávány jako splitové i jako multisplitové.

  Díky využití nejmodernějších technologií dosahují jednotky energetické třídy A+++, a to jak v režimu chlazení, tak i vytápění. Dokáží vytopit objekt až do -20°C. Klimatizace Haier tak snižují požadavky na elektrickou energii a stávají se více ekonomičtějšími než jiné druhy klimatizací.

  Nikdo z nás nemá rád návrat z dovolených do nevyvětraných (chladných) domů nebo kanceláří. S klimatizací Haier Flare je s těmito nepříjemnostmi konec. Pomocí svého mobilního telefonu je totiž můžete ovládat téměř odkudkoli. Nastavte si tedy požadované spuštění přesně tak, aby váš návrat už byl od nynějška pouze příjemný. Klimatizaci Haier Flare je možné ovládat vedle chytrého telefonu také dálkovým ovladačem s LCD displejem, nebo nástěnným dotykovým ovladačem s elegantním designem.
  Podívejte se na naši nabídku klimatizací Haier.

  Více textu

 • Klimatizace Samsung

  Klimatizace Samsung jsou špičkou ve svém oboru. Mimo jiné přináší do světa klimatizací novinku v podobě Wind-Free technologie. Tato technologie zajišťuje, že chladný vzduch je distribuován rovnoměrně po celém prostoru. Nedochází tak k šíření chladného vzduchu v jednom proudu. Klimatizace Samsung jsou navíc naprosto tichými společníky. Kompresor je totiž vybaven tlumící jednotkou s dvojitou trubicí. Můžete tedy zapnout klimatizaci kdykoli, nebude vás nikdy rušit. Součástí klimatizace Samsung Wind-Free je také filtr Easy Filter Plus. Díky tomuto filtru, který je umístěn na vnější straně pro snadné vyjmutí a čištění, je udržován tepelný výměník čistý. A my tak dýcháme v místnosti naprosto čistý vzduch zbavený všech nebezpečných nečistot.

  Opomenout nesmíme ani na další výhody těchto luxusních klimatizací, jako je bezkonkurenčně nejtišší provoz vnitřní jednotky a jedinečný kruhový chod v rozsahu 360o, což zařídí požadovanou teplotu opravdu v celé místnosti. Každý uživatel také zajisté ocení nízké provozní náklady této klimatizace. Napomáhá tomu kromě jiného senzor pohybu, díky kterému se klimatizace automaticky vypíná, resp. zapíná. I klimatizace Samsung lze využít jako tepelná čerpadla. S klimatizacemi Samsung tedy šetříte své finance po celý rok.

  Nahlédněte do našeho katalogu a zjistěte, jaká klimatizace značky Samsung je pro vás tou nejlepší.

  Více textu

 • Klimatizace Mitsubishi

  Klimatizace Mitsubishi: Výkon a inovace pro váš komfort

  Proč zvolit klimatizace Mitsubishi?

  Mitsubishi Electric, přední jméno v oblasti klimatizací, představuje ideální spojení výkonu, efektivity a trvanlivosti. Nabízíme rozmanitou škálu Mitsubishi klimatizačních systémů, které jsou navrženy tak, aby vyhověly potřebám jak domácností, tak komerčních prostor.

  Pokročilá technologie pro maximální pohodlí Klimatizace

  Mitsubishi se pyšní nejnovějšími technologickými inovacemi. Příkladem je 3D I-see senzor, který efektivně detekuje osobní přítomnost a reguluje provoz zařízení pro optimální komfort. Tyto systémy také nabízejí pokročilé funkce, jako je ultra-tichý provoz a vysoce účinná filtrace vzduchu, což zajišťuje nejen příjemnou teplotu, ale i čistý a zdravý vzduch v místnosti.

  Energetická účinnost a ekologický přístup klimatizací Mitsubishi

  Ekologie a energetická účinnost jsou pro klimatizace Mitsubishi klíčové. Většina modelů využívá invertorovou technologii, která minimalizuje spotřebu energie a snižuje environmentální dopady, zatímco současně zvyšuje komfortní pocit uživatelů.

  Design, který se hodí kamkoliv

  Nabízíme modely klimatizací Mitsubishi, které se snadno začlení do každého interiéru díky jejich modernímu a elegantnímu designu. Ať už potřebujete řešení pro malé byty nebo rozsáhlé kancelářské prostory, Mitsubishi nabízí flexibilní a esteticky příjemné možnosti, které splní všechna vaše očekávání.

  Odborná instalace a spolehlivý servis

  Naši technici, kteří mají školení přímo od výrobce, zajistí, že vaše nová klimatizační jednotka bude instalována rychle, efektivně a s minimálními potížemi. Kromě toho nabízíme pravidelný servis a údržbu, abychom zajistili, že vaše zařízení bude fungovat na nejvyšší možné úrovni po dlouhou dobu.

  Klimatizace Mitsubishi, ideální klima po celý rok

  Zvolte klimatizaci Mitsubishi pro svůj domov nebo kancelář a vychutnejte si ideální klima po celý rok. Kontaktujte nás pro další informace nebo si vyberte klimatizaci v našem katalogu:

  Více textu

 • Klimatizace Daikin

  Klimatizace Daikin patří k vysoce kvalitním klimatizacím na našem trhu. Vyznačují se vysokým komfortem, energetickou účinností a spolehlivostí. Samozřejmostí je jejich ovládání pomocí mobilní aplikace. Produkty Daikin s chladivem R-32 snižují dopad na životní prostředí na 68% a stávají se tak energeticky méně náročnými.

  Součástí klimatizace Daikin Sensira je kyvný kompresor, který zaručuje větší úsporu energie, nižší riziko poruchy a opravdu tichý chod bez vibrací. Navíc jsou díky kompaktním rozměrům vnitřních jednotek naprosto nenápadným doplňkem vašeho bytu či domu. Některé druhy klimatizací Daikin disponují 3D tokem vzduchu, což zaručuje proudění vzduchu do všech koutů místností, a také stříbrným filtrem, který čistí vzduch od všech nebezpečných nečistot.

  Náročnější uživatelé ocení zajisté i výbavu ve formě snímače pohybu ve dvou směrech. Zjistí-li snímač pohyb osoby v místnosti, nasměřuje chladný vzduch jinam, aby tak nedošlo k nepříjemnému proudění vzduchu na člověka. Zároveň pokud v místnosti nezaznamená pohyb, přepne se automaticky do šetřícího režimu. Díky tomu se z ní stává naprosto účinné a úsporné řešení.

  Samozřejmostí už je v dnešní době také ovládání klimatizace pomocí mobilní aplikace, díky čemuž můžete nastavit požadované chlazení téměř odkudkoli.
  Klimatizací Daikin je mnoho druhů, podívejte se do našeho katalogu.

  Více textu


2 Následující
Zobrazeno 22 - 25 položek z 25
2 Následující
Zobrazeno 22 - 25 položek z 25

Kromě funkce chlazení mohou tedy klimatizace dále:

 • Vytápět
 • Čistit vzduch
 • Odvlhčovat
 • Přisávat čerstvý vzduch z venku
 • Mít funkci ventilátoru

Bezesporu je snižování teploty a s tím spojené vlhkosti stále tím největším benefitem, který instalací klimatizace získáme. Ale i na další funkce je potřeba brát zřetel. Jsme si jisti, že zákazníci velice ocení i účinnou filtraci vzduchu od všech možných alergenů, jako je prach apod. Kdo by totiž nechtěl dýchat naprosto čerstvý vzduch a ušetřit si tak nejrůznější nepříjemnosti, které nám alergeny mohou způsobit?

A co teprve skutečnost, že si klimatizací můžeme i vytopit celou místnost? Zdá se vám to jako něco nesmysluplného? Přesvědčíme vás o opaku. Klimatizace totiž funguje na stejném principu přečerpávání tepla jako tepelné čerpadlo. Stačí tedy, aby byla klimatizační jednotka vybavena reverzním chodem k chlazení. V takovém případě ji pak lze opravdu použít ke zvyšování teploty. Možná vás překvapí, že běžné klimatizace dokáží vytopit vnitřní prostory až do -15°C venkovního mrazu. Klimatizace, které jsou optimalizované pro režim tepelného čerpadla, jsou v tomto ohledu schopny topit dokonce až do -25°C.