image

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Klimatizace > Klimatizace Haier

Klimatizace Haier

Klimatizace Haier představují úsporné řešení chlazení vašeho bytu, domu či jiných prostor. Kromě chladného vzduchu vám zaručují také zcela čistý vzduch bez bakterií a alergenů, po čemž zajisté touží každý z nás. Klimatizace Haier jsou navrženy tak, aby byly nenápadným, ale přesto elegantním doplňkem vašeho interiéru. Navíc jsou opravdu tiché (hlučnost je naměřena již od 16dB). Vnitřní jednotky jsou doplněny LCD displejem pro snazší ovládání. Mezi klimatizacemi značky Haier nalezneme jak modely jednodušší, které bezpečně udrží požadovaný komfort, tak i ty nejmodernější, které uspokojí i náročnějšího zákazníka. Některé druhy klimatizací Haier jsou doplněny senzorem pohybu, díky němuž už nikdy nebude proudit vzduch z klimatizace přímo na vás. Klimatizace Haier jsou dodávány jako splitové i jako multisplitové.

Díky využití nejmodernějších technologií dosahují jednotky energetické třídy A+++, a to jak v režimu chlazení, tak i vytápění. Dokáží vytopit objekt až do -20°C. Klimatizace Haier tak snižují požadavky na elektrickou energii a stávají se více ekonomičtějšími než jiné druhy klimatizací.

Nikdo z nás nemá rád návrat z dovolených do nevyvětraných (chladných) domů nebo kanceláří. S klimatizací Haier Flare je s těmito nepříjemnostmi konec. Pomocí svého mobilního telefonu je totiž můžete ovládat téměř odkudkoli. Nastavte si tedy požadované spuštění přesně tak, aby váš návrat už byl od nynějška pouze příjemný. Klimatizaci Haier Flare je možné ovládat vedle chytrého telefonu také dálkovým ovladačem s LCD displejem, nebo nástěnným dotykovým ovladačem s elegantním designem.
Podívejte se na naši nabídku klimatizací Haier.

Více textu


Zobrazeno 6 položek
 • Revive

  Výbava
  nízká
  Nízká cena
  Ano
  Účinost chlazení
  A++
  Účinost vytápění
  A+

  Revive
 • Pearl

  Výbava
  střední
  Nízká cena
  Ano
  Účinost chlazení
  A++
  Účinost vytápění
  A+

  Pearl
 • Flaxis Plus

  Výbava
  vysoká
  Doporučujeme
  Ano
  Nejprodávanější
  Ano
  Účinost chlazení
  A+++
  Účinost vytápění
  A++

  Flaxis Plus
 • Expert

  Výbava
  vysoká
  Doporučujeme
  Ano
  Účinost chlazení
  A+++
  Účinost vytápění
  A++

  Expert
 • Parapetní Jednotka

  Výbava
  vysoká
  Parapetní jednotka
  Ano
  Účinost chlazení
  A++
  Účinost vytápění
  A+

  Parapetní jednotka
 • Jade

  Výbava
  ultimátní
  Pro náročné
  Ano
  Účinost chlazení
  A+++
  Účinost vytápění
  A+++

  Jade
Zobrazeno 6 položek

Kromě funkce chlazení mohou tedy klimatizace dále:

 • Vytápět
 • Čistit vzduch
 • Odvlhčovat
 • Přisávat čerstvý vzduch z venku
 • Mít funkci ventilátoru

Bezesporu je snižování teploty a s tím spojené vlhkosti stále tím největším benefitem, který instalací klimatizace získáme. Ale i na další funkce je potřeba brát zřetel. Jsme si jisti, že zákazníci velice ocení i účinnou filtraci vzduchu od všech možných alergenů, jako je prach apod. Kdo by totiž nechtěl dýchat naprosto čerstvý vzduch a ušetřit si tak nejrůznější nepříjemnosti, které nám alergeny mohou způsobit?

A co teprve skutečnost, že si klimatizací můžeme i vytopit celou místnost? Zdá se vám to jako něco nesmysluplného? Přesvědčíme vás o opaku. Klimatizace totiž funguje na stejném principu přečerpávání tepla jako tepelné čerpadlo. Stačí tedy, aby byla klimatizační jednotka vybavena reverzním chodem k chlazení. V takovém případě ji pak lze opravdu použít ke zvyšování teploty. Možná vás překvapí, že běžné klimatizace dokáží vytopit vnitřní prostory až do -15°C venkovního mrazu. Klimatizace, které jsou optimalizované pro režim tepelného čerpadla, jsou v tomto ohledu schopny topit dokonce až do -25°C.