image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Časté otázky > Bezprůvanové klimatizace, technologie WindFree

Bezprůvanové klimatizace, technologie WindFreeTechnologie Samsung WindFree

 

 

Nepříjemné foukání studeného vzduchu. To se vybaví většině lidí, když se řekne klimatizace. I to bývá jeden z důvodů, proč se lidé obávají pořídit si klimatizaci např. domů či do zaměstnání.

S technologií Samsung WindFree, ale přichází do světa klimatizací téměř revoluční změna. Moderní technologie vyvinuta společností Samsung, eliminuje nepříjemný průvan natolik, že si puštěné klimatizace nejspíš ani nevšimnete. Klimatizační systém vzduch rovnoměrně distrubuuje přes „mikro otvory“, a díky tomu nedochází k proudění chladného vzduchu. Tento systém na základě patentu nabízí výhradně výrobce Samsung. Chcete-li tedy klimatizováním dosáhnout maximálního komfortu, zvolte při výběru takovou klimatizaci, která disponuje technologií WindFree.

V mé nabídce najdete hned několik modelů s technologií Samsung WindFree.

Technologie detekce osob v prostoru

Přední výrobci klimatizace chtějí svým zákazníkům nabídnout co možná největší komfort. Proto se u některých prémiových produktů vybraných značek objevuje druhý typ bezprůvanové funkce, takzvaná detekce osob. V takovém případě je klimatizace vybavena čidlem, na jehož základě se zapnutím této funkce odvrací hlavní proud vzduchu od osob v místnosti. Tato funkce mnohdy bývá doplněna o další různé úsporné funkce, např. automatické utlumení klimatizace ve chvíli, kdy v místnosti nikdo není.
Máte-li k výběru klimatizace jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme.

Vyberte si klimatizaci