image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Časté otázky > Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytuKlimatizace do bytu: Komfort a kvalita života

V dnešní době se stále častěji setkáváme s pořizováním klimatizací do bytu. Kvalitní klimatizace vám zaručí, že jindy opravdu nesnesitelné horké dny se stanou o poznání komfortnějšími. A to i v rozpáleném bytě uprostřed města. Pokud se rozhodujete o pořízení klimatizace do bytu, následující článek vám nabídne ucelený pohled na toto téma.

Proč pořídit klimatizaci do bytu?

Pořízením klimatizace do bytu získáte mnoho výhod. Klimatizace už totiž dávno nejsou pouhými „chladiči“ vzduchu, i když je to samozřejmě stále jejich základní vlastností. Disponují i mnohými dalšími vlastnostmi, které opravdu oceníte:

  • Udržuje optimální teplotu v bytě (v létě i v zimě).
  • Snižuje vlhkost v bytě.
  • Čistí vzduch od pylu, prachu a dalších alergenů, čímž chrání naše zdraví.

Výše uvedené výhody přispívají k vytvoření příjemnějších podmínek ve vašem bytě. Optimální teplota vám zaručuje lepší koncentraci, méně stresu a v neposlední řadě také o mnoho kvalitnější spánek.

Vybrané klimatizace do bytu

Kompletní katalog klimatizaci

Jak vybrat klimatizaci do bytu?

Při výběru klimatizace do bytu je zapotřebí brát ohled na více faktorů. Tím nejzásadnějším je bezesporu velikost bytu. Platí zde obecná zásada, že čím větší byt máme, tím výkonnější klimatizaci je nutné pořídit. Udává se, že na 25m3 je zapotřebí 1kW výkonu. Pro běžné byty vám ve většině případů postačí splitové klimatizace, tedy takové, které disponují jednou vnitřní a jednou vnější jednotkou.

Dnes je možná ještě více než kdy jindy důležitá také energetická třída. Zvolíte-li si klimatizaci s vyšší energetickou třídou, dokáže vám toto zařízení ušetřit poměrně velkou finanční částku na nákladech na elektřinu.

Při výběru klimatizace do bytu nezapomínejte ani na své vlastní představy a požadavky. Odpovězte si na otázky: Co od klimatizace očekávám? Jaké má mít funkce? Jaká je maximální cena, kterou jsem ochotný za klimatizaci dát?

Podrobněji jsme se výběru klimatizace do bytu věnovali v článku Tipy, jak vybrat tu nejlepší klimatizaci.

Klimatizace do bytu = inovativní řešení pro váš byt

Možná vás od pořízení klimatizace do bytu odrazuje představa velké nevzhledné „krabice“, která bude kazit celkový dojem z vašeho útulného bytu. V tomto případě pro vás máme skvělou zprávu. Dnešní klimatizace představují moderní řešení pro váš byt. Nejen že jsou vnitřní jednotky menších rozměrů, ale také jsou designově velice zajímavé. Díky tomu se klimatizace stávají krásnými a nenápadnými doplňky vaší domácnosti.

Moderní klimatizace nabízí to nejlepší řešení pro váš byt. Například klimatizace Haier disponují senzorem pohybu, jež vám zajistí, že už nikdy nebude chladný vzduch z klimatizace proudit přímo na vás. Klimatizace Samsung dokáží proudit chladný vzduch rovnoměrně po celé místnosti, a to díky technologii Wind-free. Dopřejte si luxus ve vlastním bytě. S výběrem toho nejlepšího řešení právě pro vás, vám velice rádi poradíme. Kontaktujte nás.

Jak nainstalovat klimatizaci do bytu?

Nainstalovat klimatizaci do bytu tak, aby opravdu správně fungovala a plnila všechny své funkce na 100%, není snadné. Proto vám doporučujeme obrátit se vždy na odborníky. Instalace klimatizace totiž vyžaduje odborné znalosti a cenné zkušenosti, které my opravdu máme. Vyvarujte se případnému poškození jednotek klimatizace nebo neefektivnímu fungování. Využijte našich služeb dodávky a montáže na klíč. A to vše bez skrytých vícenákladů.

Vy chcete klimatizaci, my víme jak na to. Spojme se a vytvořme pro vás dokonalý domov.

Údržba klimatizace do bytu

Pravidelná údržba vám zajistí dlouhou životnost a zachování optimálního výkonu vaší klimatizace do bytu. Proto nezapomínejte na pravidelné čištění a výměnu filtrů a celkovou kontrolu klimatizace. Správnou údržbou docílíte efektivního fungování, což vám ve výsledku sníží náklady na energie.  Jak o svou klimatizaci do bytu správně pečovat vám sdělíme při její instalaci a vše vám názorně předvedeme.

Klimatizace do bytu je skvělým řešením, jak dosáhnout kvalitních podmínek pro život. Zpříjemněte si tedy vaše domácí pohodlí, pořiďte si kvalitní klimatizaci od nás.

Kompletní katalog klimatizaci